Merak Ettikleriniz

Dünya'da HAYAT var

Açık pozisyonlarımıza buraya tıklayarak ulaşabilir, online başvuru yapabilirsiniz. Genel Başvuru için Özgeçmişinizi sistemden ekleyerek profil oluşturabilirsiniz. Ayrıca Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden güncel ilanlarımızı takip edebilirsiniz.

Genel başvuru için Özgeçmişinizi sistemden ekleyerek profil oluşturabilirsiniz. Özgeçmişiniz olası pozisyonlarda değerlendirilmek üzere, havuzumuzda tutulacaktır.

Özgeçmişiniz Yetenek Kazandırma ekibimiz tarafından ön değerlendirme sürecinden geçer ve ilgili pozisyon için aranılan niteliklere göre size geri dönüş sağlanır.

Süreç hakkında bilgilendirmeler Yetenek Kazandırma ekibimiz tarafından telefon veya e-posta aracılığıyla yapılmaktadır. Yetenek Kazandırma ekibimize tüm sorularınızla ilgili ulaşabilirsiniz.

İşe alım sürecimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yayında olmayan ilanlarımıza başvuru alınmamaktadır. Farklı fırsatlarda değerlendirilmek üzere buraya tıklayarak sistem üzerinden profil oluşturabilir, aktif ilanlarımızı Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz.

Hayat Kimya’ da yılın farklı dönemlerinde işe alımlar yapılmaktadır.

Özgeçmişiniz öncelikle başvurduğunuz pozisyon için değerlendirilmekle birlikte, niteliklerinize uygun farklı pozisyonlarda da değerlendirilebilir.

Açık pozisyonlarımız, eş zamanlı olarak şirket içerisinde duyurulur, iç başvuru sürecimiz çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması halinde geçiş yapılabilir.

;