Hayat'ta Çalışmak

Dünya'da HAYAT var

Hayat'ta Çalışmak
Hayat Kimya'yı 5 kıtada 100'den fazla ülkede hızla başarıya taşıyan en önemli kaynağımız dinamik ve gelişim iştahı yüksek çalışanlarımızdır.

Globalleşme yolculuğumuzda, alanında yetkin insan kaynağından oluşan bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?
Hayat'ı Hayat'tan Dinle

Mustafa Tuncay - Hayat Kimya İhracat Satış Direktörü

Gülhan Eğilmez - Hayat Kimya Global Pazarlama Direktörü Ev Bakım ve Hijyenik Ped Kategorisi

Murat Bulut - Hayat Kimya Pazarlama Grup Müdürü

Yusuf Çetin - Hayat Kimya Satış Destek & Eğitim Müdürü

Ayla Hacıahmetoğlu - Hayat Kimya Hazine Direktörü

Yasemin Büyükeren - Hayat Kimya Satın Alma Direktörü

Selim Dumlu - Hayat Kimya Global Üretim Direktörü

Arif Akaytay - Hayat Kimya Teknoloji Süreç Geliştirme Grup Müdürü

Aytekin Çelikkesen - Hayat Kimya Global NW&FA Üretim Direktörü

Lütfi Aydın - Hayat Kimya Global Kağıt Üretim Direktörü

Fatih Ergüney - Hayat Kimya Hijyen Ar-Ge Grup Müdürü

Aleyna Mercan - Junior Human Resources Specialist – H Generation
 
Hayat Kimya’da ilk günden bugüne geçen süre benim için bir yolculuk niteliğinde. Kendime birçok şey kattığım, kendimce bazı zorlukları aştığım, kendimi zorladığım ama en önemlisi çok kıymetli insanlardan çok kıymetli birçok şey öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim bir yolculuk.
Hayat Kimya’nın içinde barındırdığı samimiyetin ve aile ortamının kendi işime gösterdiğim verimliliğe çok büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Kariyerime Hayat Kimya gibi global ve girişimci bir şirkette başlamak benim için çok kıymetli. Fikirlerimin her zaman önemsenmesi beni motive eden ve bana keyif veren başlıca sebeplerden.
Gülşah Tellioğlu – Junior Brand Manager
 
Hayat Kimya büyük bir aile. İşe başladığınız ilk günden bu ailenin bir parçası gibi hissetmeye başlıyorsunuz. Her yeni gün aynı hevesle aynı hedefe koştuğunuz bir aile.
Hayat Kimya’da beni en çok etkileyen şey bu kadar büyük bir geminin rotasını çok hızlı değiştirebilme yeteneği oldu. Rekabete ve yeni gelişmelere göre aldığımız hızlı aksiyonlar beni her zaman etkiliyor.
Özge Doğanay - Senior Brand Manager
 
Hayat’ta çalışmaya başladığım ilk günden bugüne kadar dolu dolu, her günü farklı heyecanlar barındıran bir dönem geçti.
Global pazarlama ekibinde olmaktan, bu sayede farklı kültürleri ve ülkeleri tanıyarak bir dünya insanı/çalışanı olma fırsatını yakaladığım için çok mutluyum.
Farklı ülke dinamiklerine göre, ülkelerin stratejilerine ve yeni ürünlerine karar verirken aslında bir Türk şirketinde çalışıp global markalarımızla farklı pazarlara yön vermenin ve liderliğin gururunu yaşıyorum.
Çağlar Fidan - Export Area Sales Executive
 
Hayat Kimya’daki 4 yıllık serüvenimde; Uzak Doğu’dan Orta Asya’ya, Afrika’dan Orta Doğu’ya 19 yeni ülke gördüm. Her seyahatin bir hedefi vardı, aynı zamanda hedeflerimizin önünde duran rakiplerimiz de.
Zorlu bir rekabet ortamında ürünlerimizi tüketicilerimize ulaştırmak oldukça güç bir durum olsa da ürünlerimizin farklı coğrafyalarda doğru yerlere ulaştığını görmek bizler için mutluluk verici.
Çalışanlarımız Anlatıyor
Sosyal Kulüpler
Hayat Kimya çalışanları, yetenekli oldukları veya ilgi duydukları alanda yıl boyunca aktif olabilecekleri “Sosyal Aktivite Kulüpleri” çatısı altında gönüllü olarak buluşuyor. İletişim, takım çalışması, iş-hayat dengesi, motivasyon artırmaya ve eğlenceli çalışma ortamını sağlayarak Hayat’ı yakalamalarına destek oluyoruz. Şu anda aktif olarak çalışan kulüplerimizden bazıları:
  • Tiyatro Kulübü
  • Doğa Sporları Kulübü
  • Gezi Kulübü
  • Spor Kulübü
  • Olta Balıkçılığı
  • Yelken Kulübü
  • Tenis Kulübü
  • Dalış Kulübü
;