Hayat'ta Kariyer

Dünya'da HAYAT var

Hayat'ta Kariyer
Hayat Kimya'yı 5 kıtada 100'den fazla ülkede hızla başarıya taşıyan en önemli kaynağımız dinamik ve gelişim iştahı yüksek çalışanlarımızdır. Bu bağlamda çalışanlarımıza sürekli gelişim imkanları sağlayarak değerlerimize bağlı bir çalışma kültürü oluşturuyoruz.

Global ölçekte güvenilen bir kurum olma yolculuğumuzda, alanında yetkin insan kaynağından oluşan bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?
Öğrenciler
Öğrencileri iş dünyasına hazırlamak ve potansiyeli yüksek olanların kariyerlerine yön verecek deneyimleri kazandırmak hedeflenmektedir.
Lisede Hayat
Her yılın Mart-Haziran aylarında lise stajyeri adaylarından çeşitli okullar aracılığıyla başvuruları kabul ediyoruz. Kış Döneminde 9 aylık uzun dönem staj programı kapsamında İşletme Beceri Eğitimine ev sahipliği yapıyoruz.

Başvuru için buraya tıklayabilirsiniz.
Kampüste Hayat
Hayat'ı Nasıl Tanırsın?
Üniversite Etkinleriyle
Kariyer günleriyle
Fabrika gezileriyle
Hayat'ı Keşfet Staj Programıyla
Hayat'ı Keşfet Programı
Hayat’ı Keşfet Staj Programı’’ Hayat Kimya’nın her yıl düzenlediği bir yetenek kazandırma programıdır. Program, üniversitelerin lisans 3. ve 4. sınıf öğrencilerini kapsamaktadır. Katılımcılardan yaz döneminde yaklaşık 2 ay süren gerçek bir işletme projesi hazırlanması beklenmektedir.
Süremiz başladığında tüm başvurular burada yayınlanacak bağlantı üzerinden kabul edilecektir
H Generation
Hayat'ı Keşfet Staj Programı'nı başarıyla tamamlayan adaylarımızı çeşitli kriterlere göre H Generation'a dahil ediyoruz.
H Generation, şirketimizin kültür, değer ve yetkinliklerini benimsemiş ve Hayat Kimya’nın geleceğini yönlendirmeye katkı sağlayacak olan kuşaktır. Bu program ile amacımız; yeni mezun çalışanlarımıza farklı görevler vererek yetkinliklerini ve bilgilerini arttırmak, resmin bütününe hakim olmalarını sağlamak ve şirketimizin kurum kültürünü yakından tanıtarak potansiyel yönetici adayları yetiştirmektir.
Hayat’ı Keşfet Staj Programı 2020
Hayat Kimya staj programı ile Hayat'ı Keşfetmeye hazır mısın? Başvuru yapmak için ilanımıza buradan ulaşabilirsin.

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrencilerin başvurabildiği bu programda seni gerçek bir proje yapacağın 2 aylık bir staj deneyimi seni bekliyor!
 
Yeni Mezun ve Profesyoneller
 
Hızlı Tüketim sektörünün önemli oyuncularından olan Hayat Kimya'da keyifli bir kariyer başlangıcı yapabilir, alanında uzman ve profesyonel insan kaynağımızla global bir ekibin parçası olabilirsiniz. Ortak çalışma kültürünü benimseyen, sürekli gelişim odaklı stratejilerimizle profesyonel kariyerinizi Hayat Kimya'da ulusal ve uluslararası fırsatlarla şekillendirebilirsiniz.
İşe Alım Süreci
İşe Alım Sürecimiz, kurum kültürümüze, temel, fonksiyonel ve liderlik yetkinliklerimize uygun adayların seçilme ve yerleştirilme sürecini kapsamaktadır.
Açık Pozisyonlarımız
Hayat Kimya'daki açık pozisyonlarımızı görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sistemde profil oluşturabilir, ilanlarımıza başvurabilir ya da daha sonra başvurmak üzere ilanlarımızı kaydedebilirsiniz. Ayrıca genel aday havuzuna katılmak için de sisteme üye olabilirsiniz.

Açık Pozisyonlarımız için buraya tıklayabilirsiniz.
;