H Generation Yeni Mezun Programı

H Generation; şirketimizin kültür, değer ve yetkinliklerini benimsemiş ve Hayat Kimya’nın geleceğini yönlendirmeye katkı sağlayacak olan kuşaktır. Bu program ile amacımız; yeni mezun çalışanlarımıza farklı görevler vererek yetkinliklerini ve bilgilerini arttırmak, resmin bütününe hakim olmalarını sağlamak ve şirketimizin kurum kültürünü yakından tanıtarak potansiyel yönetici adayları yetiştirmektir.

Adayların programa katılmalarının ilk şartı yaz döneminde Hayat’ı Keşfet Staj Programı kapsamında şirketimizde görev almış yeni mezunlar olmalarıdır. Staj süreçleri boyunca gerçekleştirdikleri proje ve Yöneticilerinin performans değerlendirmeleri sonucu en yüksek puanı alan ve sıralamada ilk ona giren stajyerlerimiz H Generation işe alım sürecine katılmaya hak kazanırlar. Programın son aşaması ise stajları sonunda kamp aktivitesi kapsamında gerçekleştirilen vaka çalışmasıdır. Yöneticilerimizden oluşan jürimiz adayların performansını gözlemler ve performansı ile fark yaratan kişiler programa katılmaya hak kazanır.

Programa katılan kişiler ilgili alanları doğrultusunda 12 ay boyunca çeşitli departmanlarda görev alır ve rotasyon sayesinde farklı alanlarda deneyim sahibi olurlar. Programdaki kişiler alacakları eğitimlerin yanı sıra yurt dışı iştiraklerimizde de görev alma şansı yakalarlar.

H Generation Program Süreci:

H Generation Program Süreci

H Generation Programı