Hayat'ta Çalışmak

 • Tolga İzzet Günel

  Tolga İzzet Günel
  Tedarik Zinciri Direktörü

  Hayat Kimya

  Hayat’a başladığım ilk günden bu satırları yazdığım dakikalara kadar dolu dolu 7 ay geçti. Her gün pozitif sürprizlerle karşılaştım ve yeni şeyler öğrendim: Markalarına, ürün kalitesine ve inovasyona verdiği önemi tüm süreç ve karar mekanizmalarına yansıtan; Türkiye’nin en büyük tam otomatik deposuna yatırım yapmış; yıllarını Hayat’ta geçirmiş tecrübeli ve kurumsal hafızayı taşıyan çalışanlarla farklı firmalardaki tecrübeleri bir araya başarıyla getirmiş; her alanda büyük bir değişim ve devinim içinde olan, aynı anda 3 ülkede ve değişik iş kollarında yatırım yapan bir firmaya geldiğimi bilmiyordum.


  DETAYLI BİLGİ
 • Özlem Zülal

  Özlem Zülal
  Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü

  Hayat Kimya

  Global markaların geleceğine yön verip sadece Türk tüketicisi için değil dünya insanı için çalışmak, onların farklı ihtiyaçlarını anlamak ve bu  farklılıklardan beslenmek gerçekten bir lüks ve Hayat Kimya’da çalışmak bizlere bu lüksü yaşatıyor.


  DETAYLI BİLGİ
 • Eda Arslan Kapanlı

  Eda Arslan Kapanlı
  Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü

  Hayat Kimya

  Bir Türk şirketinin güçlü global markaları ile yurtdışında dünya devleri ile rekabet ederek önemli başarılar elde etmesi ve bu başarılara katkıda bulunma imkanını çok değerli buluyorum. Bu başarının arkasında, markalarının değerini geliştirmeyi başarının merkezine alan vizyoner bir yönetim anlayışı var.


  DETAYLI BİLGİ
 • Sinan Mercanoğlu

  Sinan Mercanoğlu
  Muhasebe & Vergi Planlama Müdürü

  Hayat Kimya

  Hayat, gerçekten hayat dolu bir yer. Bilgiye aç olan bir insanı burada çok güzel bir ziyafet bekliyor. Ar-Ge merkezinden, Dünya’nın en büyük Tam Otomatik Depolarından birine, Turquality’sinden, 5 kıtaya yayılmış bir üretim ağına, kısacası aradığım herşey burda var.


  DETAYLI BİLGİ
 • Mert Şaşoğlu

  Mert Şaşoğlu
  Ar-Ge Ambalaj Geliştirme Müdürü

  Hayat Kimya

  Hayatımın son 13 yılını toplam 3 kıtada 6 farklı ülkede geçirdikten sonra tekrar Türkiye’ye dönme kararını almak benim için birçok açıdan acabalarla dolu bir süreçti. Hatta Hayat’ın kendi sektöründeki dünya üzerinde bile eşine az rastlayabileceğiniz başarı hikayesi bile bu acabaları tamamen kafamdan silmeye yetmemişti, kendi ülkemde kültür şoku yaşar mıydım? İlk aylarım nasıl geçti bu acabalar altında? Müthiş bir dinamizm içinde geçti ilk aylarım.


  DETAYLI BİLGİ
 • Özgür Önder

  Özgür Önder
  Ticari Pazarlama ve Satış Destek Grup Müdürü

  Hayat Kimya

  Hayat’ta yaşanan değişimin bir parçası olmak  için takıma dahil olmak istedim. Geldiğim ilk günden itibaren çalışanların enerjisi beni çok etkiledi. Geçmişten gelen güçlü marka mirasını, global bir oyuncu olma vizyonunu, kaliteli insan kaynaklarıyla ileriye taşımak için çalışan bir şirkette yer almak gerçekten heyecan verici.


  DETAYLI BİLGİ
 • Ergun Carus

  Ergun Carus
  Sıvı Deterjan ve Kimyasallar Müdürü

  Hayat Kimya

  Hayat’a katıldığım ilk günden bugüne kadar müthiş bir dinamizm ile geçti. Ürünlerine, inovasyona ve çalışanların gelişimine inanılmaz derecede yatırım yapan bir şirket Hayat Kimya. Globalleşme hedefi ile günden güne daha kurumsal bir yapıya bürünen, organizasyonunu, süreçlerini ve altyapısını buna hazırlayan bir şirket.


  DETAYLI BİLGİ