Hayat Kimya
Loading...

Working for Hayat

HAYAT in the World.

Working For Hayat
"Hayat Kimya operate in more than 100 countries on 5 continents and continue to strengthen its regional position and to make its brands be present. Hayat reaches millions of homes in more than 100 countries. Employs nearly 8.000 people today around the world and continues its international investments at full speed.We are devoted to carry our brands to the very top.""
Hayat in the eyes of employees
Özlem Zülal
Brand Development Marketing Manager
Hayat Kimya
Global markaların geleceğine yön verip sadece Türk tüketicisi için değil dünya insanı için çalışmak, onların farklı ihtiyaçlarını anlamak ve bu farklılıklardan beslenmek gerçekten bir lüks ve Hayat Kimya’da çalışmak bizlere bu lüksü yaşatıyor.Bir gün Nijerya için reklam çekimi yaparken, diğer bir gün Rusya tüketicisi ile ürünlerden beklentilerini konuşuyoruz. Bu beklentiler ışığında stratejilere ve yeni ürünlere karar verirken Türk şirketinde çalışıp global markalarımızla farklı ülkelerde lider olmanın gururunu ve aynı zamanda sorumluluğunu taşıyoruz. Siz de dünya devi markaların yönetiminde rol almak, tüketiciler ve alışverişçiler ile birebir vakit geçirip onların zengin dünyası ile beslenmek, tüm bunları yaparken de eğitim programları ile kişisel gelişiminize devam etmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Hayat Kimya’ya şimdi başvurun.
Ergun Carus
Detergent Products Factory Manager
Hayat Kimya
Hayat’a katıldığım ilk günden bugüne kadar müthiş bir dinamizm ile geçti. Ürünlerine, inovasyona ve çalışanların gelişimine inanılmaz derecede yatırım yapan bir şirket Hayat Kimya. Globalleşme hedefi ile günden güne daha kurumsal bir yapıya bürünen, organizasyonunu, süreçlerini ve altyapısını buna hazırlayan bir şirket. Mevcut yetkin kadrosu ve yeni katılan çalışanlarıyla her alanda gelişmeye ve büyümeye çalışan bir organizasyonun parçası olmak; gelecek yılların stratejilerini, üretim sistemlerini / tesislerini ve organizasyonunu oluşturmak keyif verici.
Social Clubs
Employees of Hayat Kimya voluntarily gather at Social Activity Clubs where they may be active in the fields for which they are talented or in which they are interested. We support them to catch up with Hayat by providing communication, team work, work-private life balance, motivation, and an enjoyable work environment. Some of the active social clubs are as follows:
  • Theatre Clubs
  • Nature Sports Clubs
  • Travel Club
  • Spor Clubs
  • Handline Fishing Club
  • Yelken Kulübü
  • Sailing Club
  • Diving Club