Loading...

Hayat'ta Çalışmak

Dünya'da HAYAT var

Hayat'ta Çalışmak
Hayat Kimya'yı 5 kıtada 100'den fazla ülkede hızla başarıya taşıyan en önemli kaynağımız dinamik ve gelişim iştahı yüksek çalışanlarımızdır.

Globalleşme yolculuğumuzda, alanında yetkin insan kaynağından oluşan bu kültürün bir parçası olmak ister misiniz?
Çalışanın Gözünden Hayat
Özlem Zülal
Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü
Hayat Kimya
Global markaların geleceğine yön verip sadece Türk tüketicisi için değil dünya insanı için çalışmak, onların farklı ihtiyaçlarını anlamak ve bu farklılıklardan beslenmek gerçekten bir lüks ve Hayat Kimya’da çalışmak bizlere bu lüksü yaşatıyor.Bir gün Nijerya için reklam çekimi yaparken, diğer bir gün Rusya tüketicisi ile ürünlerden beklentilerini konuşuyoruz. Bu beklentiler ışığında stratejilere ve yeni ürünlere karar verirken Türk şirketinde çalışıp global markalarımızla farklı ülkelerde lider olmanın gururunu ve aynı zamanda sorumluluğunu taşıyoruz. Siz de dünya devi markaların yönetiminde rol almak, tüketiciler ve alışverişçiler ile birebir vakit geçirip onların zengin dünyası ile beslenmek, tüm bunları yaparken de eğitim programları ile kişisel gelişiminize devam etmek istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin ve Hayat Kimya’ya şimdi başvurun.
Ergun Carus
Deterjan Ürünleri Fabrika Müdürü
Hayat Kimya
Hayat’a katıldığım ilk günden bugüne kadar müthiş bir dinamizm ile geçti. Ürünlerine, inovasyona ve çalışanların gelişimine inanılmaz derecede yatırım yapan bir şirket Hayat Kimya. Globalleşme hedefi ile günden güne daha kurumsal bir yapıya bürünen, organizasyonunu, süreçlerini ve altyapısını buna hazırlayan bir şirket. Mevcut yetkin kadrosu ve yeni katılan çalışanlarıyla her alanda gelişmeye ve büyümeye çalışan bir organizasyonun parçası olmak; gelecek yılların stratejilerini, üretim sistemlerini / tesislerini ve organizasyonunu oluşturmak keyif verici.
Sosyal Kulüpler
Hayat Kimya çalışanları, yetenekli oldukları veya ilgi duydukları alanda yıl boyunca aktif olabilecekleri “Sosyal Aktivite Kulüpleri” çatısı altında gönüllü olarak buluşuyor. İletişim, takım çalışması, iş-hayat dengesi, motivasyon artırmaya ve eğlenceli çalışma ortamını sağlayarak Hayat’ı yakalamalarına destek oluyoruz. Şu anda aktif olarak çalışan kulüplerimizden bazıları:
  • Tiyatro Kulübü
  • Doğa Sporları Kulübü
  • Gezi Kulübü
  • Spor Kulübü
  • Olta Balıkçılığı
  • Yelken Kulübü
  • Tenis Kulübü
  • Dalış Kulübü